+420 605 094 156
  rezervace@krkonoserelax.cz
csnlendepl

Čtyřictka je dostatečně velká, aby ubytovala až 6 dospělých, s výměrou 110 m2 a s vybavením, se kterým se budete cítit jako doma. Můžete vzít s sebou i svého domácího mazlíčka (pro podrobnosti nakoukněte do ceníku). Čtyřicítka je nekuřácká chata. Čistý vzduch budete dýchat jak venku, tak uvnitř.

Podkroví

V podkroví jsou 3 oddělené ložnice, každá se 2 postelemi. Je zde také koupelna s vanou, s WC a plynovým kotlem. V koupelně nechybí ani automatická pračka.

Přízemí

Zde se nachází obývací pokoj s posezením a televizí a dále kuchyně s jídelním stolem pro šest osob. Francouzským oknem můžete vyjít z obývací části na terasu, která je orientována na jih. V přízemí je dále zádveří, ze kterého se vchází do hlavní obytné části, do technické místnosti a WC s umyvadlem. 

Vytápění

Chata je vytápěna moderním plynovým kotlem Buderus, který dodává i teplou vodu. Termostat ve společenské místnosti zajišťuje příjemné klima po celou dobu pobytu bez toho, abyste museli pamatovat na to, kdy topení zapnout a vypnout. V úklikové místnosti je trnový sušák na boty, na kterém můžete sušit až 6 párů bot včetně lyžáků.

Doprava a parkování

Autem je možné zajet až přímo k chatě, kde jsou dvě parkovací místa zdarma k využití. V zimě projíždí areálem skibus, který vás doveze až pod sjezdovky v Černém Dole.

Stravování

Třicítka má plně vybavenou kuchyň. Pokud vám nevadí během dovolené vařit, je vše vyřešeno. Nákup potravin můžete zrealizovat buď v Černém Dole (v potravinách blízko náměstí), nebo se můžete vypravit do Vrchlabí, kde jsou supermarkety Kaufland a Lidl (cca 8 km). Pokud si ale chcete zajít na oběd nebo na večeři, zde jsou tipy na nejbližší možnosti - U Šťastných (hospoda) - 500 m, Restaurace GENDORF - 1,7 km.

Vybavení chaty

Kuchyně je vybavena vším potřebným k vaření - elektrický sporák, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, varná konvice, kávovar, kuchyňské potřeby pro vaření, vybavení pro stolování (talíře, misky, příbory, hrnky, sklenice). Z kuchyně můžete servírovat připravené pokrmy rovnou na jídelní stůl pro 6 osob.

A po dobrém jídle se můžete přesunout do obývacího pokoje, který je vybaven televizí (80 cm) s českými programy. Pohodlně se usadíte na 2 sedačkách a křesle. Na chatě je také vysokorychlostní WiFi připojení. Úklidové prostředky jsou k dispozici v technické místnosti v přízemí.

Dětská postýlka a jídelní židlička jsou k dispozici za příplatek (viz ceník)

Dále v areálu a okolí

  • vyhřívaný bazén se slanou vodou
  • dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami a prolézačkami
  • venkovní stoly pro stolní tenis
  • trampolína

Možnosti zábavy