+420 605 094 156
  rezervace@krkonoserelax.cz
csnlendepl

Stále máme volnou Třicítku na Silvestra! Nenechte si ujít příležitost strávit konec roku 2022 na horách daleko od městských stresů a panelákových ohňostrojů!

 

Minimální délka pobytu jsou 4 noci, ale je možné zůstat déle. Cena za 4 noci je 20 000 Kč bez energií, ale při rezervaci delšího pobytu můžeme na ceně společně zapracovat. Pište nebo volejte do nejdříve.

Jak prohlásil premiér Petr Fiala, budou k 9. únoru 2022 zrušena povinnost prokázat se certifikátem o očkování či proděláním covidu při vstupu do restaurací, služeb, na kulturní a sportovní akce.

To znamená, že již nebudeme od našich hostů požadovat prokázání se očkovacím certifikátem nebo potvrzením o prodělání nemoci. Dále všas budeme provádět úklid chat mezi pobyty s ohledem na možné šíření infekce, což znamená, že budeme pokračovat v dezinfekci povrchů a míst častých dotyků (kliky, vypínače, drážky dvířek a zásuvel apod.).

V nedávných dnech jsme terasy obou chat vybavili stojany na lyže. Lyže už tak nemusí stát opřeny o zábradlí nebo být zapíchnuté ve sněhu.

Prosím věnuje pozornost vládním opatřením, jak byla vyhlášena usnesením vlády České republiky č. 1066 ze dne 25. 11. 2021. V části II. 6. d) tohoto usnesení je stanoveno:

Dle informací přímo od zdroje začnou vleky v Černém Dole jezdit o 18. a 19. prosince. Po tomto víkendu se opět rozjedou 25. prosince a už se nezastaví až do konce sezóny.

Před zimní sezónou jsme ve Třicítce do nejmenší ložnice umístili patrovou postel namísto dvou obyčejných postelí. Problém postelí byl, že zabíraly skoro celou plochu ložnice a úklid pokoje a stlaní postelí bylo problematické. Také pro hosty bylo obtížné otevírat okno a regulovat topení. S novou palandou je v ložnici nyní více místa, například pro hraní dětí. Nosnost postele je 110 kg, přesto doporučujeme, aby na palandě spaly přednostně děti a ne dospělí.