+420 605 094 156
  rezervace@krkonoserelax.cz
csnlendepl

1. V kalendáři obsazenosti můžete zjistit, zda je vámi vybraný termín volný. V případě, že se termín jeví jako volný, vyplňte prosím kontaktní formulář, do zprávy napište zvolený termín a odešlete. Jedním dnem zapůjčení se rozumí každý započatý kalendářní den. Následně vám e-mailem dostupnost vámi zvoleného termín potvrdíme. Vypočítáme půjčovné, která je počet dní x cena na den dle ceníku. (Další poplatky, které můžete platit, jsou poplatek za ujetí nadlimitních kilometrů nebo sankce při nedodržení některých podmínek výpůjčky.) Dále Vám zašleme návrh Smlouvy o pronájmu a Všeobecné smluvní podmínky pro pronájem obytného vozidla. Vzory těchto dokumentů si můžete stáhnout dole na stránce.

2. Pokud by z nějakého důvodu nebylo možné dostupnost termínu potvrdit, spojíme se s vámi a společně najdeme řešení.

3. Pozorně si prosím přečtěte návrh Smlouvy o pronájmu a Všeobecné smluvní podmínky pro pronájem obytného vozidla (dále „VSP“), které jsou součástí Smlouvy o pronájmu. Tuto smlouvu budete podepisovat v papírové podobě při přebírání vozidla.

4. Pokud jste si VSP přečetli a souhlasíte s nimi, prosím odpovězte na e-mail, že rezervaci potvrzujete a že s VSP souhlasíte. V e-mailu, prosím, uveďte jméno, adresu, mobilní telefon, e-mail, datum narození a předpokládaný cíl vaší cesty, popřípadě itinerář cesty.

5. Do 24 hodin se s vámi spojíme, rezervaci i cenu předběžně potvrdíme. Vystavíme vám zálohovou fakturu (50 % z ceny pronájmu), na základě které provedete úhradu rezervační zálohy. Po připsání rezervační zálohy na náš účet vám zašleme potvrzení o rezervaci vámi vybraného termínu. Do termínu zaplacení budeme vyřizovat poptávky od ostatních zájemců, kteří mohou mít zájem o stejný termín.

6. Nejpozději měsíc před začátkem nájmu vozidla vám bude zaslána konečná faktura se splatností 7 kalendářních dní a druhá zálohová faktura na kauci 20 000 Kč, která musí být uhrazena nejpozději 3 pracovní dny před odjezdem. Kauci se po vrácení vozidla bez závad vracíme do dvou pracovních dnů zpět na účet, ze kterého přišla. Veškeré platby mezi námi budeme provádět pouze bezhotovostně.

7. Týden před nájmem se s vámi zpravidla telefonicky spojíme a domluvíme se na čase, kdy si vozidlo převezmete. Domluvíme se také na dalších podrobnostech, které vás zajímají a s kterými vám můžeme pomoci. Samozřejmě se můžete dotazovat a ptát i dříve.

8. V den předání vozidla vás seznámíme s obsluhou jednotlivých součástí vozidla i obytné nástavby. Seznámíte se také s aktuálním stavem všech součástí vozu a příslušenství, který společně zaneseme do předávacího protokolu. Na přebírání vozu si prosím rezervujte cca 1 hodinu.

9. Následně přistoupíme k podepsání smlouvy o pronájmu.

10. Jestliže dojde z jakékoliv důvodu ke zrušení rezervace, řídíme se storno podmínkami dle VSP.

Vzor Smlouvy o pronájmu a Všeobecené smluvní podmínky (VSP) ke stažení zde: